YÖNTEMİMİZ

Pazarlama iletişimi bilgimiz ve yürüttüğümüz projelerle kendimize özgü bir çalışma sistemi geliştirdik. Bu sistemle müşterilerimizin ve ajansımızın kaynaklarını verimli bir şekilde kullanıyoruz. Takip ettiğimiz adımlar sayesinde niteliksiz içerikten uzak duruyor, müşterilerimizin pazarlama hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştıracak “anlamlı” içerik üretiyoruz.
1. ANALİZ

Önce markayı, ardından rakiplerinin içerik pazarlama yöntemlerini inceliyoruz. Bu araştırmalardan sonra markanın sahiplenebileceği içerik alanlarını belirliyoruz.

2. ÇEKİRDEK STRATEJİ

Yaptığımız analizler sonunda üreteceğimiz içeriğin varlık nedenini açıklayan bir cümleye ulaşıyoruz. Bu cümleye “çekirdek strateji” adını veriyoruz.

3. İÇERİK PLANLAMA

Bu aşamada içeriğin nasıl üretileceğini, hangi onay mekanizmalarından geçeceğini ve dağıtım kanallarını tespit ediyoruz.

4. DİNLEME

İşimiz sadece içerik üretmekle sınırlı değil. İşe yarayacağını düşünerek ürettiğimiz içeriğin hedef kitlede yarattığı etkiyi yakından takip ediyoruz.

5. YENİDEN BAŞLAMA

İçerik pazarlama sonu olmayan bir süreç. Yaptığımız tüm çalışmalardan elde ettiğimiz verileri masaya yatırıyor ve tüm süreci yeniden başlatıyoruz.